Dzień Mamy w GOK-u

Zapraszamy do zapoznania się z relacją świętowania Dnia Mamy w GOK-u.

Z racji bardzo pozytywnych opinii po dniu kobiet zdecydowaliśmy się rozszerzyć taką formę wspólnego świętowania. 🥰
Impreza rozpoczęła się od życzeń dla mam od Dyrektor GOK oraz Wójta. Mieliśmy okazje podziwiać wspaniałe występy grupy tanecznej najmłodszych tancerzy- to było prawdziwe show, oraz występy rozśpiewanej grupy przedszkolnej pod kierunkiem pani Kingi. Wielkie brawa!🤩.
 
Mamy chętnie uczestniczyły w warsztatach rękodzielniczych i florystycznych -„Czas dla Mamy”. Było też malowanie toreb pastelami do tkanin wg wskazówek pani Marioli oraz wspólne wykonanie kompozycji kwiatowych pod kierunkiem doświadczonej kwiaciarki Justyny.
W tym czasie dzieci spędzały bardzo kreatywnie czas na wykonywaniu ozdobnych laurek dla swoich mam- służyły pomocą panie Ewa i Ania.
Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy też loterię fantową, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem dzięki panu Wiesławowi 😊. Do wygrania oprócz zabawek, kredek, mazaków, książek, farb były cztery bilety do teatru w Jeleniej Górze. Gratulujemy wszystkim wygranym! Panie Beata i Dorota oferowały w bufecie pyszne ciasta, kawę i herbatę.
 
💋💄Mamy mogły też skorzystać z porady certyfikowanej makijażystki z Mary Kay. Pokazy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.
W czasie gdy mamy relaksowały się przy kawie, malowały wg własnego pomysłu torby płócienne, czy też komponowały wg własnego pomysłu kompozycie kwiatowe dzieci świetnie się bawiły pod okiem animatorki biorąc udział w różnorodnych grach i zabawach.🥳😀
Na imprezie „Niespodzianki na Dzień Matki” frekwencja dopisała. Przyjechały mamy z dziećmi z każdego zakątka gminy. Na imprezie wzięło udział około 70 mam i 80 dzieci. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie celebrować ten ważny dzień 🥰.
 


Skip to content