Kolejny wygrany projekt

Z radością informujemy, że projekt dotyczący zakupu i zamontowania wrzutni książek w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie otrzyma dofinansowanie.

Z radością informujemy, że projekt dotyczący zakupu i zamontowania wrzutni książek w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie otrzyma dofinansowanie w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie”. Komisja przyznała grant w wysokości: 16 000 zł, doceniając fakt, że projekt ma charakter integrujący społeczność i jest przeznaczony dla mieszkańców Sulikowa i okolicy. Projekt ułatwi czytelnikom oddawanie wypożyczonych książek  bez konieczności wchodzenia do budynku oraz niezależnie od godzin otwarcia biblioteki. Będzie także wspierał czytelnictwo mieszkańców gminy Sulików.