Zajęcia w GOKZajęcia

Program zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie

Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
zajęcia muzyczne, gra na instrumencie
08:00 - 13:00
zajęcia muzyczne, gra na instrumenciepod kierunkiem Emila Smardzewskiego
warsztaty teatralne
seniorzy
10:00 - 11:30
warsztaty teatralnepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty plastyczne
seniorzy
10:00 - 11:30
warsztaty plastycznepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty plastyczne
dzieci i młodzież
13:00 - 14:00
warsztaty plastycznepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty plastyczne
dzieci i młodzież
14:00 - 15:00
warsztaty plastycznepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty teatralne
dzieci i młodzież
14:00 - 15:00
warsztaty teatralnepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty plastyczne
dzieci i młodzież
14:00 - 15:00
warsztaty plastycznepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty teatralne
dzieci i młodzież
15:00 - 16:00
warsztaty teatralnepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty teatralne
dzieci i młodzież
15:00 - 16:00
warsztaty teatralnepod kierunkiem Grażyny Glodek
zbiórki harcerskie
w Ostrym Narożniku
16:45 - 18:45
pod kierunkiem Mateusza Gurdziela

Aerobik z zumbą
pod kierunkiem Marleny Łoknickiej
18:00 - 19:00
brydż sportowy
w Ostrym Narożniku
17:00 - 20:00
brydż sportowywe współpracy z KS Bazalt

joga
pod kierunkiem Beaty Machowskiej
17:30 - 18:30
Aerobik z zumbą
pod kierunkiem Marleny Łoknickiej
18:00 - 19:00

Pon.

  • warsztaty teatralne
    10:00 - 11:30
  • warsztaty plastyczne
    14:00 - 15:00
  • warsztaty teatralne
    15:00 - 16:00

Wt.

  • warsztaty plastyczne
    13:00 - 14:00
  • warsztaty teatralne
    14:00 - 15:00
  • zbiórki harcerskie
    16:45 - 18:45
  • Aerobik z zumbą
    18:00 - 19:00

Śr.

  • warsztaty plastyczne
    14:00 - 15:00
  • warsztaty teatralne
    15:00 - 16:00
  • brydż sportowy
    17:00 - 20:00
  • joga
    17:30 - 18:30

Czw.

  • warsztaty plastyczne
    10:00 - 11:30
  • Aerobik z zumbą
    18:00 - 19:00

Sob.

  • zajęcia muzyczne, gra na instrumencie
    08:00 - 13:00
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
warsztaty teatralne
seniorzy
10:00 - 11:30
warsztaty teatralnepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty teatralne
dzieci i młodzież
14:00 - 15:00
warsztaty teatralnepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty teatralne
dzieci i młodzież
15:00 - 16:00
warsztaty teatralnepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty teatralne
dzieci i młodzież
15:00 - 16:00
warsztaty teatralnepod kierunkiem Grażyny Glodek

Pon.

  • warsztaty teatralne
    10:00 - 11:30
  • warsztaty teatralne
    15:00 - 16:00

Wt.

  • warsztaty teatralne
    14:00 - 15:00

Śr.

  • warsztaty teatralne
    15:00 - 16:00
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
zajęcia muzyczne, gra na instrumencie
08:00 - 13:00
zajęcia muzyczne, gra na instrumenciepod kierunkiem Emila Smardzewskiego

Sob.

  • zajęcia muzyczne, gra na instrumencie
    08:00 - 13:00
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
zbiórki harcerskie
w Ostrym Narożniku
16:45 - 18:45
pod kierunkiem Mateusza Gurdziela

Wt.

  • zbiórki harcerskie
    16:45 - 18:45
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
Aerobik z zumbą
pod kierunkiem Marleny Łoknickiej
18:00 - 19:00
Aerobik z zumbą
pod kierunkiem Marleny Łoknickiej
18:00 - 19:00

Wt.

  • Aerobik z zumbą
    18:00 - 19:00

Czw.

  • Aerobik z zumbą
    18:00 - 19:00
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
brydż sportowy
w Ostrym Narożniku
17:00 - 20:00
brydż sportowywe współpracy z KS Bazalt

Śr.

  • brydż sportowy
    17:00 - 20:00
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
joga
pod kierunkiem Beaty Machowskiej
17:30 - 18:30

Śr.

  • joga
    17:30 - 18:30
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob.
warsztaty plastyczne
seniorzy
10:00 - 11:30
warsztaty plastycznepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty plastyczne
dzieci i młodzież
13:00 - 14:00
warsztaty plastycznepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty plastyczne
dzieci i młodzież
14:00 - 15:00
warsztaty plastycznepod kierunkiem Grażyny Glodek
warsztaty plastyczne
dzieci i młodzież
14:00 - 15:00
warsztaty plastycznepod kierunkiem Grażyny Glodek

Pon.

  • warsztaty plastyczne
    14:00 - 15:00

Wt.

  • warsztaty plastyczne
    13:00 - 14:00

Śr.

  • warsztaty plastyczne
    14:00 - 15:00

Czw.

  • warsztaty plastyczne
    10:00 - 11:30
No events1 available!